• VYBERTE SI HUDBU

  VYBERTE SI HUDBU

  Vybrat si můžete z několika desítek tisíc skladeb všech běžných žánrů

  MŮJ PLAYLIST
 • UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  Špičkové technické vybavení které ohromí všechny Vaše hosty a dodá večerní party "šmrnc".

  APARATURA
 • CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  Vyplňte kontaktní formulář a já se Vám v nejbližší možné chvíli ozvu s nabídkou a zodpovím všechny Vaše dotazy

  FORMULÁŘ ZDE

Svatební hra Pytel

Hra "Svatební pytel" je hra, kterou jsem zažil na jedné svatbě a i přes to, že mi zpočátku přišla torchu "trapná" mě velmi pobavila a všechny hosty také. Hlavně tedy pak výsledek té hry a fotky.

Před svatbou nakoupíme 2-3 látkové pytle (povelčení na středně velký polštář), do kterého seženeme různé doplňky, které lze snadno nasadit. Např.: velké sluneční či dětské brýle, svářecí brýle, letecká maska, různé druhy čepic (s rovným kšiltem, zimní, hadovka, policejní...), kukly a masky, bryndáky, kravaty, paruky, klobouky, čelenky (s ušima, rohama...) ... atd. Lze toho vymyslet opravdu hodně.

Doplňky rovnoměrně naházíme do pytlů a pytle vezmeme na taneční parket. DJ pustí muziku a dokud muzika hraje, hosté na parketu si pytle předávají z ruky do ruky, pohazují, posouvají po zemi... nikdo nemůže pytel odmítnout. Jakmile přestane muzika hrát, tak ten kdo drží pytel musí zalovit a poslepu bez přehrabávání vytáhnout první věc na kterou sahne a tu bez milosti obléct. Muzika začne hrát dál a pokračujeme.... Hra končí jakmyle jsou oba pytle prázdné a všichni hosté řádně vyparáděni. Po ukončení hry následuje focení vzniklých "modelů". Jako bonus lze vyhlásit vítěze soutěže o nejlepší masku - rozhodne nevěsta s ženichem.

Svatební pytel - svatební hra, Galatea