• VYBERTE SI HUDBU

  VYBERTE SI HUDBU

  Vybrat si můžete z několika desítek tisíc skladeb všech běžných žánrů

  MŮJ PLAYLIST
 • CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  Vyplňte kontaktní formulář a já se Vám v nejbližší možné chvíli ozvu s nabídkou a zodpovím všechny Vaše dotazy

  FORMULÁŘ ZDE
 • UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  Špičkové technické vybavení které ohromí všechny Vaše hosty a dodá večerní party "šmrnc".

  APARATURA

Zahraniční svatby

V dnešní době není neobvyklá svatba s účastí cizinců. Může se jednat o "pár" hostů na svatbě, ale také třeba 3/4 hostů. Často mi chodí dotazy, zda jsem schopen odehrát třeba Česko-Anglickou svatbu... a pochopitelně zabavit všechny hosty....

 

... odpověď je ANO! :)

Moderuji pouze v mém mateřském českém jazyce, v němž mohu říct že jsem "kovaný", nicméně s hosty se domluvím také anglicky. Za svou dlouholetou praxi jsem odehrál spoustu svateb s účastí cizinců. Obvykle byl jeden ze snoubenců čech a druhý cizinec. Mohu Vám tedy odehrát svatbu: Česko-Slovesnkou :-), Česko-NěmeckouČesko-AnglickouČesko-AmerickouČesko-PolskouČesko-Ruskou .... v letošním roce jsem získal zkušenost také s Česko-Arménskou svatbou a čeká mě ještě Česko-MaďarskáČesko-Švýcarská svatba.... a třeba přibude i nějaká další.

Nebráním se ničemu novému... nebo v naší zemi neobvyklému. Rád se naučím i svatební zvyky a tradice z jiných zemí. Pokud chcete hrát muziku z dané země,  vyberete si sami muziku, kterou budu hrát. Přiznám se, že není v mých silách znát všechny oblíbené hity ze všech zemí - s vaší pomocí to ale zvládnu. Na flash disku, nebo přes internet mi předáte oblíbené písně (podle požadavků, ale doporučuji alespoň 40-50... taneční, plužáky, případně aktuální atd...). Já si muziku nastuduji a při svatbě pak budu hrát podle Vašeho přání.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se neváhejte na mě obrátit.

Budu se těšit na spolupráci :-) .. zdraví DJ Ondra "Mech" Seidl