• UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  UDĚLÁME VÁŠ DEN JEDINEČNÝ

  Špičkové technické vybavení které ohromí všechny Vaše hosty a dodá večerní party "šmrnc".

  APARATURA
 • VYBERTE SI HUDBU

  VYBERTE SI HUDBU

  Vybrat si můžete z několika desítek tisíc skladeb všech běžných žánrů

  MŮJ PLAYLIST
 • CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  CHCETE MÍT NA SVATBĚ PROFI DJe?

  Vyplňte kontaktní formulář a já se Vám v nejbližší možné chvíli ozvu s nabídkou a zodpovím všechny Vaše dotazy

  FORMULÁŘ ZDE

Hra na včeličky

Další hra, kterou osobně řadím mezi ty lepší je hra na včeličky. Nutno podotknout, že i na tuto hru musí být publikum připraveno. Musí mít všichni smysl pro humor a rozhodně není na škodu, když si každý dá nějakou skleničku před samotnou hrou - ovšem není to podmínka a pokud by snad někdo měl těch skleniček víc, doporučuji se této hry neúčastnit. Stejně tak doporučuji vynechat děti, seniory a osoby s omezenou hybností - je to trochu sport!

Hra je velice jednoduchá: Potřebujeme 2 družstva se stejným počtem soutežících (ideálně alespoň 2x6 osob, muži i ženy dohromady) a stejný počet balónků a provázků (cca 100-120cm). Do obou družstev rozdáme balónky a provzáky - každý soutěžící bude mít provázek a balónek. Balónek si každý nafoukne a následně provázkem uváže kolem pasu tak, aby měl balónek na zádech (možná trochu níž :)).
Družstav stojí v zástupech a před ně, cca 6-10m umístíme židli (stůl či cokoliv pevného o co se půjde opřít) - před každé družstvo jednu.
Odstartujeme hru a z každého družstva vyběhne první soutěžící, doběhne k židli, opře se o ní rukama a nastaví... balónek...
V tuto chvíli vybíhá druhý soutežící, doběhne k prvnímu, kterého chytí za boky a bez použití končetin se snaží tělem baónek předchozího soutežícího prasknout.... ano, vypadá to jako kopulační pohyby a v tom je ten vtip.... Jakmile balónek praskne, první soutěžící odbíhá okolo na konec řady svého týmu a druhý se posouvá k židli... vybíhá třetí ... takto to jde stále dokola... Vyhrává to družstvo, které nemá žádného soutěžícího s nafouknutým balónkem.

A jak taková hra vypadá v praxi?